Červenec 2009

Bleskovka 0.01/Endíík

31. července 2009 v 15:02 | ,,DoMíNkA,, |  Soutěže
1) Ahojky..
2) Líbí se ti twilight??
3) A comůj blog líbí ??
4) Máš taky blog ??
5) Máš na nohou ponožky??
6) Co prázdky??
7) Jakej diplom společnej nebo samotnej??
8) Co na něj??
9) Hm... baví tě to ještě ??
10) Tak ahoj ..

Robert Pattinson

31. července 2009 v 9:18 | ,,DoMíNkA,, |  Edward
Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 23
Datum narození: 13.05.1986
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Znamení: Býk
Výška: 185 cm

Popis Twilight,,

30. července 2009 v 11:08 | ,,DoMíNkA,, |  Twilight
Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdáse jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potkátajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena,který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edwarda celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svoudlouhou upírskou historii.

Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovinejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totižblíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouzekořist.

Bella (Kristen Stewart)
Edward (Robert Pattinson)

Přivítání,,

29. července 2009 v 21:11 | ,,DoMíNkA,,
Ahojky,, vítám tě na mim new blogu xPp doufám že se ti tu bude líbit mno,, teď jdu spíš k tématu twilight-stmívání. Proč zrovna stmívání ?? Kámoška jednou přišla ke mě domůů a řekla jestli bych jí nestáhla písničku od paramore a já jsem jí tedy vyhověla a ona to je tak pěkná písnička já bych chtěla vidět to stmívání jak to tam k tomu je a já na to : to je zase nějaká kravina a asi po měsíci do měla na DVD a já říkám OK podíváme se a od tý doby se mi to tak líbilo a viděla jsem to tolikrát že už to rači ani nepočítám ... Takže kvůli tomuhle stmívání... Tak jdu na úpravu blogu .. Papa tvoje
,,DoMíNkA,,